Rozpis ledové plochy

 

 

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

12.02. 13.02. 14.02. 15.02. 16.02. 17.02. 18.02.
6:30-08:00 Sekurit   6:00-07:00 Anýž 6:15-7:15 Krasobruslení   06:30-07:45 Veřejné bruslení 06:30-07:45 Veřejné bruslení
8:45-09:45 MŠ Olešná 08:00-14:00 Školy 8:00-10:00 Školy 08:00-15:00 Školy 08:00-14:30 Školy 08:00-09:15 Branov 08:00-09:15 Krasobruslení
10:00-11:00 ZS Cerhovice 08:00-14:00 Veřejné bruslení 10:00-12:00 ZS Tlustice 08:00-15:00 Veřejné bruslení 08:00-14:30 Veřejné bruslení 09:30- 11:45 Mld. žáci: Žebrák-Tábor 09:15-10:00 kurz bruslení
11:00-13:15 2.ZS Hořovice 14:15-15:15 kraso hokej 12:15-15:00    Školy 15:30-16:30  1,2,3třída 14:45-16:45 Štrba-hokejová škola 12:00-13:45 Veřejné bruslení 10:15-11:30 HC AXALTA
12:15-15:00 Veřejné bruslení 15:15-16:15 nábor + 1,2.třída 12:15-16:00 Veřejné bruslení 16:30-17:30 mld. a str. žáci + 4.třída 17:00-17:45 kurz bruslení 14:00-15:30 Veřejné bruslení 11:45-13:15 Broumy-Eliss
15:30-16:30 nábor + 1,2,3třída 16:15-17:15  3,4.třída +  mld. žáci 16:15-16:45  Brankářský trénink 17:45-18:45 dorost + A 17:45-19:00 Krasobruslení 16:00-17:30 Točník-Suchomasty 13:30-15:30 Veřejné bruslení
16:30-17:30 mld. a str. žáci 17:30-18:45 Krasobruslení 16:45-17:45 mld. a str. žáci 19:00-20:30 Točník 19:15-20:45 Mencl-Kařez 17:45-20:15  A-mužstvo Žebrák-Hořovice 16:00-18:30  dorost: Žebrák-Tachov
17:45-18:45 dorost + A 19:00-20:00    HC Cvočkaři 18:00-19:00 Bureš 20:45-21:45    HC Cvočkaři 21:00-22:30 Ježek Chodoun 20:30-22:00 NHL Bzová 18:45-20:00 Zaječov
19:00-20:30 Štich 20:15-21:45 Hošek 19:15-20:30 Mencl 22:00-23:00 Zíka 22:45-00:00 Čertové schody 22:15-23:15 IVECO 20:15-21:15 VPS
20:45-22:00 Dřeváci 22:00-23:00 možnost pronájmu 20:45-22:00  A-mužstvo     23:30-00:30 Šermíř 21:30-23:00 možnost pronájmu
22:15-23:00 možnost pronájmu   22:15-23:15 možnost pronájmu        

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Sobota

Neděle

19.02. 20.02. 21.02. 22.02. 23.02. 24.02. 25.02.
6:30-08:00 Sekurit 08:00-11:45 Školy 6:00-07:00 Anýž 6:15-7:15 Krasobruslení 08:00-11:45 Školy 06:00-07:00 Veřejné bruslení 06:30-07:45 Veřejné bruslení
8:45-09:45 MŠ Olešná 08:00-11:45 Veřejné bruslení 8:00-10:00 Školy 08:00-15:00 Školy 08:00-11:45 Veřejné bruslení 07:15-08:45 Hošek 08:00-09:15 Krasobruslení
10:00-11:00 ZS Cerhovice 12:00-13:00 Pávek 10:00-12:00 ZS Tlustice 08:00-15:00 Veřejné bruslení 12:00-13:00 Pávek 09:00- 10:15 Branov 09:15-10:00 kurz bruslení
11:00-13:15 2.ZS Hořovice 13:15-14:00 Veřejné bruslení 12:15-15:00    Školy 15:30-16:30  1,2,3třída 13:15-14:30 Veřejné bruslení 10:30-11:30 Sekurit 10:15-11:30 HC AXALTA
12:15-15:00 Veřejné bruslení 14:15-15:15 kraso hokej 12:15-16:00 Veřejné bruslení 16:30-17:30 mld. a str. žáci + 4.třída 14:30-16:45 Veřejné bruslení 11:45-17:30 Turnaj dětí  nar. 2011,2012 11:45-13:15 Suchomasty-Eliss
15:30-16:30 nábor + 1,2,3třída 15:15-16:15 nábor + 1,2.třída 16:15-16:45  Brankářský trénink 17:45-18:45 dorost + A 17:00-17:45 kurz bruslení 17:45-19:15 Točník-Lochovice 13:30-16:00 Veřejné bruslení
16:30-17:30 mld. a str. žáci 16:15-17:15  3,4.třída +  mld. žáci 16:45-17:45 mld. a str. žáci 19:00-20:30 Točník 17:45-19:00 Krasobruslení 19:30-21:15  Veřejné bruslení 16:30-18:30  Muramoto
17:45-18:45 dorost + A 17:30-18:45 Krasobruslení 18:00-19:00 Bureš 20:45-21:45    HC Cvočkaři 19:15-20:45 Mencl-Kařez 21:30-22:30 IVECO 18:45-20:00 Zaječov
19:00-20:30 Štich 19:00-20:00    HC Cvočkaři 19:15-20:30 Mencl 22:00-23:00 Zíka 21:00-22:30 Ježek Chodoun 22:45-00:15 možnost pronájmu 20:15-21:15 VPS
20:45-22:00 Dřeváci 20:15-21:45 Hošek 20:45-22:00  A-mužstvo   22:45-00:15 Chalupa   21:30-23:00 možnost pronájmu
22:15-23:00 možnost pronájmu 22:00-23:00 možnost pronájmu 22:15-23:15 Čertové schody